Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Tychy Fiat Auto-HitTychyTychy, gm. M. Tychy, pow. m. Tychy686Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, pt
454
516 55
628 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla49
728 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
819
911
1006 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1111
1201 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla33
1323
1401 31 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1509 41
1636
1750 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1839
1955
20
2110
2228
2320 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
0
1
2
3
czwartki
454
516 55
628 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla49
728 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
8
911
1006 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1111
1201 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla33
1323
1401 31 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1509 41
1636
1750 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1839
1955
20
2110
2228
2320 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
0
1
2
3
so, nd, św
4
505 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
631
725 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
8
9
1013
11
12
13
1431
15
16
1751
18
19
2018 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
21
2235 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
23
0
1
2
3